PCB1B32AG
- Mfr.Part #
- PCB1B32AG
- Datasheet
PCB1B32AG
- Description
- CONN TERM BLK CARD EDGE 32POS
- Stock
- 206
- Convert From (Adapter End) :
- Terminal Blocks, Screw Connection, 32 Pos, 2 Rows
- Convert To (Adapter End) :
- Card Edge Connector, 32 Pos
- Wire Gauge :
- 14 AWG